תקנון

1) כללי:
IZABELL* הינו אתר (להלן:”האתר”) המוכר מוצרים כגון מוצרי איפור וטיפוח. המכירה נעשית הן באמצעות מכירה באתר והן במכירה טלפונית.
*בטקסטים המופיעים באתר, לשון יחיד משמעה גם לשון רבים ולהיפך, ולשון זכר משמעה לשון נקבה ולהיפך. תנאי השימוש מנוסחים בלשון נקבה מטעמי נוחות בלבד .
*תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובכל השירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (טאבלט, מחשב נייד, סמארטפון)
*לקוח שביצע הזמנה / רכישה דרך האתר מצהיר כי קרא תקנון זה ומסכים לכל הוראותיו ותנאיו ומצהיר כי לא תהיה לו או למי מטעמו כל טענה/תביעה כנגד האתר ו/או הנהלת האתר ו/או בעלי האתר ו/או למי ממנהליו ועובדיו בכל הקשור להוראות תקנון זה.
*תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי החברה תשתדל לעשות את מיטב יכולתה כדי להציג בפני לקוחותיה תמונות מדויקות ככל האפשר.
*לעיתים יתכנו הבדלי צבעים קלים בין תמונות המוצרים המתפרסמים באתר לבין הצבעים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל עקב הבדלי תאורה וכו’.
*אם רכשת מוצרים פגומים, זכותך להחליפם, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה. במקרה של קבלת מוצר פגום יש ליצור איתנו קשר במיידי על מנת שנוכל לטפל במקרה.
* “IZABELL” עושה את המירב על מנת לרצות את לקוחותיה ולספק להם את המוצרים כפי שהם מוצגים באתר האינטרנט.
*הוראות תקנון זה יחולו על כל שימוש שהוא שיעשה על ידי הלקוח (להלן “לקוח”) באתר, ומהוות את הבסיס המשפטי בין הלקוח לאתר.
*הנהלת האתר רשאית לשנות את התקנון מעת לעת וזאת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך בהודעה מוקדמת.
*הנהלת האתר עושה כל שביכולתה לוודא כי המידע המוצג באתר הינו המידע המדויק והשלם ביותר, אך לעתים עלולות להופיע שגיאות או אי דיוקים והנהלת האתר לא תישא בכל אחריות הנובעת מהן או קשורה אליהן.
*כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ, אם הוא חל לפי הדין, ואינם כוללים דמי משלוח.
*בכל מקרה של תביעה, מכל מין וסוג, בכל הקשור, הכרוך והנובע מאתר זה יוגבל מועד הגשת התביעה עד לשנה אחת ממועד יצירת העילה ומעבר למועד זה תחול התיישנות על התביעה. כן יוגבל הפיצוי המקסימאלי לו תהיי זכאית, אם בכלל, וזאת לאחר שתוכיחי את תביעתך בכל עילה שהיא עד 500 ₪ ולא מעבר לכך וזאת מבלי לפגוע בזכותך לקבל השבה של כל תשלום ששילמת ל"IZABELL"  באם בית המשפט המוסמך יקבע כי הינך זכאית להשבה.
מובהר כי אם הוראה מתוך תנאים אלה אינה חוקית או תהפוך לבלתי חוקית, אינה בתוקף או בלתי ניתנת לאכיפה, יתר ההוראות תישארנה בעינן.
*תנאים אלו יחולו על רכישת מוצרים באמצעות אתר IZABELLBROWS.COM ("IZABELL") או דרך הפלטפורמות המשתייכות לאתר זה.

2). מי רשאי להשתמש באתר:
*כל אדם, לרבות חברה, מוזמן להשתמש באתר, לרבות לבצע רכישות באמצעות האתר, כל עוד הוא מקבל על עצמו את התנאים של תקנון זה, ובכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן :
-המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות;
-למשתמש מלאו 18 שנים;
-המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה;
-המשתמש הוא בעל כתובת בישראל;
-המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט;
-המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ישראלי תקף ,שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי ו/או בעל חשבון PayPal פעיל.
-יחד עם זאת, החברה המפעילה תהיה רשאית למנוע מכל אדם, לרבות מחברה, ומכל סיבה שהיא, להשתמש בחלק מהשירותים באתר או בכולם, באופן זמני או לצמיתות, ומבלי למסור על-כך הודעה מראש ומבלי לספק נימוק או הסבר. מניעת השימוש תהיה בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי, לרבות

3). תנאי תשלום:
*אשראי (מאובטח) :באתר\טלפונית.
*העברה בנקאית - יש לפנות אלינו לקבלת הפרטים בעמוד צור קשר.
*אפליקציית Bit - יש לפנות אלינו לקבלת הפרטים בעמוד צור קשר.

4). הליך הרכישה:
*על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, החברה לא תוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לחברה בגלל פרטים מוטעים, תחויב הלקוחה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
*לרכישת מוצר באמצעות הטלפון, יש ליצור קשר עם שירות ההזמנות בווטצאפ ולמסור את הפרטים הנדרשים, במידה והפריט המבוקש יימצא במלאי הלקוח יוכל להזמינו.
*המחיר התקף להזמנה הינו המחיר שהוצג בעת השלמת תהליך ההזמנה ע”י הלקוח. המחיר באתר כולל מס ערך מוסף(מע”מ),
*הנהלת האתר רשאית לשנות את מחירו של כל מוצר בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי מבלי שלמשתמש יהיו טענות נגדה בשל כך.
*מילוי כל הפרטים הנדרשים לרכישת מוצר יחשב לביצוע הזמנה ע”י הלקוח . עם קבלת ההזמנה, האתר יבצע בדיקה של פרטי כרטיס האשראי ורק לאחר אישור ההזמנה ע”י חברות כרטיסי האשראי, הפעולה תאושר והמוצר ישלח. חיוב הלקוח עבור המוצר יתבצע דרך כרטיס האשראי, לאחר ההזמנה.
*הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כך, צפוי להליכים משפטיים פליליים ואזרחיים.
*הנהלת האתר רשאית לא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא על פי שיקול דעתה.
*אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי החברה. עם זאת, במידה והמוצר שבחרת אזל, תשלח אליך הודעה בה יציעו לך הצעה לרכישת מוצר אחר בעל אופי ומחיר דומים. אם תחליט לקבל את ההצעה, יעודכנו הפרטים החדשים בהזמנה; אם החלטת לסרב, תימחק הזמנתך וכרטיסך לא יחוייב.
*הנהלת האתר משתדלת לוודא כי כל הפרטים, התיאורים ותמונות המוצרים המופיעים באתר הינם נכונים. עם זאת, ייתכנו שגיאות בדיוק\בתיאור\בתמונות המוצרים באתר.
*תמונות המוצרים המופיעות באתר הינן לצרכי המחשה בלבד אלא אם צוין אחרת בדף המוצר ואינן מחייבות באופן כלשהו את הנהלת האתר.

5). אספקת מוצרים ומשלוחים:
*שירות שליח עד הבית פעיל בכל חלקי הארץ, המשלוח מתבצע תוך 1-3 ימי עסקים אשר יחולו ממועד אישור ההזמנה בחברת האשראי ובתנאי שהאישור התקבל עד השעה 13:00.
באם אישור חברת האשראי יתקבל לאחר השעה 13:00, תיחשב ההזמנה כאילו בוצעה ביום העסקים הבא ומועד המשלוח יבוצע בתוך 3 ימי עסקים החל ממועד זה.
*יום עסקים מסתיים בשעה 18:00 (ימים א`-ה`, לא כולל ימי ו'-ש', ערבי חג, ימי חג וימי שבתון).
*ישובים מרוחקים - זמני הגעת המשלוח עד 7 ימי עסקים.
*למרות האמור לעיל יתכנו עיכובים במשלוח של עד 14 ימי עסקים ממועד אישור העסקה. יובהר כי "IZABELL" אינה תהא אחראית לעיכוב באספקת המוצר בשל אירועים שאינם בשליטתה, ולרבות כאלו שמקורם בין היתר בחברת השליחויות באמצעותה מבוצעים המשלוחים, באיתור רוכשת המוצרים, במערכות התקשורת/המחשוב, מזג אוויר קיצוני, כוח עליון, מלחמה, שביתה, מעשי טרור ואיבה, שיבושים או תקלות.
*האתר יספק רק מוצר אשר שולם במלואו, לכתובת שהלקוח הקליד או מסר בעת ההזמנה. 
*משלוח עם שליח עד הבית: השליח ייצור עמך קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, יש להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. שעות המשלוחים הן 20:00-8:00, על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח בשעות אלה (למשל, כתובת מקום העבודה שלך).
*משלוח בדואר רשום: על אחריות הלקוח בלבד לאסוף את המשלוח מסניף הדואר שלו שהתבקש, ולעמוד בזמנים כפוף לתקנון דואר ישראל (אנו לא אחראים במידה ועבר זמן רב מידי והמשלוח יוחזר למשרדינו כל עלות משלוח נוספת תהיינה על הלקוח בלבד).
*מובהר כי באם במועד הרכישה באתר יימסרו על ידך פרטים שאינם נכונים ו/או כתובת שהינה תא דואר ו/או לא נכחת בכתובת הרשומה למשלוח ו/או לא היה מענה במספר הטלפון שסופק על ידך ו/או המשלוח לא נמסר לך מסיבה שאינה תלויה ב "IZABELL" ועקב כך לא סופקו לך הפריטים המבוקשים, תחויבי בתשלום נוסף בגין דמי משלוח ודמי טיפול, כמפורט באתר.
*באם המוצרים לא הגיעו לידך עד 14 ימי עסקים ממועד הרכישה, באפשרותך לבטל את העסקה ולקבל את מלוא כספך חזרה.
המשלוח יבוצע לידי בעל כרטיס האשראי. "IZABELL" ו/או מי מטעמה יכולים לדרוש הצגת אמצעי זיהוי כגון רישיון נהיגה/תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי טרם מסירת המשלוח וכתנאי למסירתו והכל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.
במקרה שמשלוח לא ייאסף על ידך בהתאם להנחיות שקיבלת בהודעה מחברת השליחויות, המשלוח יחזור ל"IZABELL" ותחויבו בעלות דמי ההחזרה (בנוסף לדמי השילוח).
*התקנון של הגוף המשלח באמצעותו תבוצע ההובלה יחול על כל אספקה/הובלה של מוצר באמצעות האתר, ויחייב את הלקוח
*בזמן אספקת המוצר, רשאי האתר ו/או מי מטעמו לדרוש את נוכחותו של בעל כרטיס האשראי בעת מסירת המוצר, ו/או הצגת תעודת זהות של בעל כרטיס האשראי ו/או חתימתו של בעל כרטיס האשראי על גבי שובר כתנאי למסירה המוצר.
*בכל בקשה לביטול הזמנה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר, כפוף הביטול לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא לאתר על חשבונו .מלבד מוצרים אינטימיים לדוגמא:אודם(בהוראת משרד הבריאות) עליהם לא תהיינה החזרות אלא אם כן החברה החליטה לפעול אחרת.

6). מדיניות פרטיות:
*האתר לא יעשה כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח אלא אם כן הדבר נדרש עפ”י דין או כדי למנוע שימוש לרעה.
*כל מידע המתקבל באתר, בין אם נמסר על-ידי הלקוח ובין אם נאסף על-ידי cookie בעת שימוש באתר, הוא לשימוש בלעדי של אתר לצורך תיעוד רכישות הלקוח וכן לטובת מבצעים עתידיים. אנו לא מוכרים, מעבירים, משכירים או סוחרים במידע זה עם אנשי צד ג’.
*הנהלת האתר נוקט באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. אך בקיום מקרים שאינם בשליטתו ו/או הנובעים מכח עליון, האתר לא יהיה אחראי לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר, שייגרם לך ו/או למי מטעמך עם מידע זה יאבד או אם יעשה בו שימוש לא מורשה.

7). ביטול הזמנה:
*לקוח רשאי לבטל את ההזמנה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן: “חוק הגנת הצרכן”)
*ביטול ההזמנה יעשה מיום עשיית הההזמנה ועד ארבעה ימים מיום קבלת המוצר או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן 14ג(ב) לחוק הגנת הצרכן, לפי המאוחר מביניהם;
*ביטול הזמנה יעשה בכתב באמצעות הדואר האלקטרוני לאתר\פנייה טלפונית אלינו
*בביטול הזמנה לפי הכללים לעיל, לא יחויב הלקוח אלא בדמי ביטול בשיעור שלא יעלה על 5% ממחיר המוצר או 100 ₪, לפי הנמוך מביניהם או קרדיט באתר במחיר מלא של המוצרים. כן יופחתו מן הזיכוי תשלום בגין דמי משלוח, דמי טיפול והתשלום ש"IZABELL" תחויב בו על ידי חברת כרטיס האשראי בגין הביטול. 
*החזר כספי על המוצר יינתן אך לא על דמי המשלוח (מחיר הפריט באתר אינו מגלם דמי משלוח). ההחזר הכספי יינתן במידה ובפריט לא נעשה שימוש או שאינו נפגם. ההחזר הכספי יעובד תוך מקסימום 14 יום ממועד החזרת הפריט, אך ורק לכרטיס האשראי שממנו בוצעה ההזמנה. הוא יבוצע באותם תנאים של העסקה המקורית (כלומר: עסקה שבוצעה בתשלומים תזוכה במספר תשלומים תואם, ועסקה שחויבה בתשלום בודד תזוכה בתשלום אחד). לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, או תשלום ששולם במזומן לשליח ולכן בעלי כרטיסי דיירקט או לקוחות ששילמו במזומן לשליח זכאים לקבלת קרדיט באתר בלבד.
*ביטול ההזמנה ע”י הלקוח כפוף לכך שהלקוח יחזיר את המוצר באריזתו המקורית לאתר על חשבונו, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול מכל מין וסוג שהוא. ניתן לבקש מ"IZABELL" להוציא שירות שליח לאיסוף החזרה. עבור איסוף ע"י שליחה ייגבה תשלום מכרטיס האשראי עימו בוצעה העסקה והסכום ינוכה מסכום ההחזר הכספי אשר יינתן.
* החברה היא בעלת שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה שמוחזרה.
*בהנחיית משרד הבריאות מוצרים אינטימיים אינם ניתנים להחזרה ו\או להחלפה. כמו כן פתיחת האריזה או נגיעה במוצר, או מריחה של המוצר בכל דרך שהיא נחשבת כשימוש ובמקרה זה לא יהיה ניתן לבצע החלפה או ביטול עסקה.
*לא ניתן להחזיר מוצרים לאחר שבוצע בהם שימוש או שהוסרה המדבקה, אלא באישור מראש של האתר.
*האמור בסעיף זה לא יחול על הטובין והשירותים הקבועים בסעיף 14ג (ד) לחוק הגנת הצרכן.
* האתר רשאי לבטל הזמנה כולה או חלקה.
*במידה ויתברר כי ההזמנה לוותה בפעילות בלתי חוקית של הקונה ו/או צד ג’ כלשהו.:
*כאשר העסקה בוצעה שלא כדין ושלא על פי תקנון זה.
*ביטול המכירה יימסר לקונה בטלפון ו/או בכתב לכתובת הדואר האלקטרוני אותה ציין בעת ביצוע ההזמנה.

8) . יצירת קשר
*על כל שאלה, הערה, דאגה הנוגעת למדיניות האתר או לנושאים אחרים הנוגעים לסוגיות אבטחת המידע ומדיניות הפרטיות, אנא הכנסו לעמוד צור קשר ונענה לכם על כל שאלה.
*”IZABELL” עושה את המירב על מנת לרצות את לקוחותיה ולספק להם את המוצרים כפי שהם מוצגים באתר האינטרנט.

9). זכויות יוצרים:
* השם ("IZABELL") וכתובת האתר (IZABELLBROWS.COM) , סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושה של החברה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתה בכתב ומראש
*אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן).